Agencja SEM / SEO SEMPIRE

SEMPIRE Poznań - skuteczne pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych

www.sempire.pl

Internetowa agencja reklamowa SEMPIRE

Jesteśmy agencją specjalizującą się w działaniach e-marketingowych. Jeżeli interesuje Cię skuteczna reklama Google stwarza doskonałe możliwości, aby dotrzeć do szerokiej grupy docelowej. Nasi specjaliści pomogą Twojej firmowej stronie, witrynie sklepu internetowego czy portalowi wykorzystać ten potencjał. Podobnie, jak inne firmy pozycjonujące strony zapewniamy optymalizację witryny oraz inne działania mające na celu poprawę jej widoczności w wyszukiwarkach. Naszą specjalnością są także kampanie SEM – posiadamy ponad 8 lat doświadczenia w tym zakresie.

SEO Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Agencja SEMPIRE oferuje skuteczne promowanie w Google poprzez pozycjonowanie zarówno stron firmowych jak również sklepów internetowych. Klientom, którzy nawiązują współpracę z naszą firmą zapewniamy dobór idealnych fraz kluczowych, które pozwolą nie tylko osiągnąć wysokie pozycje w Google i przyciągnąć nowych użytkowników na stronę, ale przede wszystkim zwiększyć zainteresowanie świadczonymi usługami lub oferowanymi produktami. Jedną z naszych specjalności jest pozycjonowanie lokalne oraz pozycjonowanie typu long tail. Koszt pozycjonowania w Google sklepu internetowego oraz firmowej witryny jest wyceniany indywidualnie.

Szybkie docieranie do klientów poprzez linki sponsorowane Google Adwords

Z branżą SEM jesteśmy związani już od ponad ośmiu lat. Naszą specjalnością jest reklama sponsorowana. Planujemy, wdrażamy i monitorujemy kampanie linków AdWords. Klientom zapewniamy ułożenie strategii doskonale dopasowanej do specyfiki branży oraz wymogów stawianych przez ich grupę docelową. Reklama kontekstowa jest idealnie dopasowana do stron, na których wyświetlamy komunikaty. Dzięki temu promocja trafia do osób, które w danej chwili są zainteresowane konkretnymi produktami lub usługami.

Profesjonalny audyt SEO strony firmowej

Jako agencja specjalizująca się m.in. w pozycjonowaniu stron polecamy usługę audytu SEO. Każdy audyt strony pod kątem SEO przeprowadzany przez naszych specjalistów opiera się na dokładnej analizie szeregu czynników mających wpływ na widoczności adresu w wynikach wyszukiwania. Wyniki audytu przedstawiamy Klientowi w postaci pliku PDF. Skuteczne SEO pozycjonowanie stron traktuje jako zestaw wielu różnych czynników. W naszych audytach analizujemy m.in. treść strony pod kątem zawartości fraz kluczowych, sposób indeksacji witryny, widoczność dla robotów Google, nagłówki i opisy, prędkość ładowania się witryny czy wersje językowe.

Właściwe treści we właściwym miejscu - content marketing w służbie SEO

Firma SEMPIRE ofertę z zakresu SEO i SEM wzbogaciła o marketing treści. Content marketing – oferta naszej agencji z tego zakresu pozwoli Ci zbudować wokół strony stałych odbiorców poszukujących wartościowych informacji. Przygotowujemy i publikujemy artykuły sponsorowane i eksperckie, przydatne poradniki, webinary oraz ikonografikę. Tego typu treści i nagrania doskonale sprawdzą się zarówno jako optymalizacja strony pod SEO, jak i element strategii marketingowej polegającej na budowie wizerunku eksperta w danej branży.

Szkolenia i konsultacje SEO / SEM

W ofercie firmy SEMPIRE znalazły się konstatacje obejmujące tematykę pozycjonowania stron oraz reklamy sponsorowanej. Prowadzimy również szereg szkoleń. Kurs SEO online to znakomita okazja, aby poznać mechanizmy optymalizacji stron, funkcje popularnych narzędzi do analityki internetowej oraz najnowsze techniki z branży SEO. Szkolenia prowadzą eksperci posiadających certyfikaty Google Analytics oraz Google AdWords.

Dlaczego firma pozycjonująca SEMPIRE?

Posiadamy ustabilizowaną pozycję w branży SEM, zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy na bieżąco śledzą światowe nowinki pozwalające na jeszcze skuteczniejsze kampanie reklamy online. Promocja stron www w Gogle dostępna w naszej ofercie pozwala wypromować markę, zwiększyć zainteresowanie świadczonymi usługami lub usprawnić sprzedaż w sklepie internetowym. Zamów profesjonalne pozycjonowanie stron z Agencją SEM SEMPIRE i przekonaj się, jaki potencjał w rozwoju biznesu stwarza Internet.

Agencja SEM / SEO SEMPIRE
Tel.: +48613332211
Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań
wielkopolskie


FB G+